Esteline Beauty

Ботулінотерапія в Києві

Ін’єкції ботокса – прекрасний засіб прибрати мімічні зморшки. Уколи ботокса (високоочищеного гіпоалергенного ботулутотоксину типу а) розслаблюють мімічні м’язи обличчя. У той час як м’язи відпочивають, шкіра цілодобово знаходиться в розслабленому стані, в цей час її клітини активно оновлюються. Свіжість і пружність шкіри відновлюються і зморшки не утворюються. При цьому зберігається жива міміка.

Які завдання вирішуються в ESTE-line Beauty методом ботулінотерапії

Рівна і гладка шкіра чола. Дуже часто ми морщимо лоб, коли відчуваємо емоції гніву, подиву, радіємо або замислюємося. І в результаті навіть в юному віці наш лоб перерізають поздовжні зморшки й поперечні – в області міжбрів’я. Кути ботокса допомагають нам зберігати лоб розслабленим, а шкіру гладкою.
Усунення “гусячих лапок” навколо очей. Ця зона особливо делікатна-шкіра навколо очей суха, тонка і ніжна. Тому вона потребує особливого захисту. Ін’єкції ботулотоксину надовго позбавлять вас від утворення дрібних зморшок в куточках очей.
Рівний ніс. Позбавляємося від “кролячих зморшки”, які часто утворюються на переніссі, коли ми сміємося.
Сліпуча посмішка без зморшок. Найбільшу мімічне навантаження несуть м’язи нашого рота. Внаслідок цього з віком утворюються «зморшки кисета», а також зморшки посмішки. І’екціі ботокса надовго збережуть шкіру навколо рота і щік молодий і свіжою.
Молоде пружне підборіддя. За допомогою уколів ботокса можна подбати про те, щоб зберегти підборіддя чітким і виразним.
Рівна гладка шия. Ботулінотерапія-прекрасний засіб в боротьбі з кільцями Венери (поперечними зморшками) і індичої шиєю (виступаючими краями плятізми).
Усунення гіпергідрозу. Введення ін’єкцій ботокса в місця підвищеної пітливості блокує нервові імпульси в зоні потових залоз, і потовиділення припиняється.

Як проходить процедура ботулінотерапії

Консультація лікаря-косметолога. На консультації лікар вислуховує побажання пацієнта, оцінює ступінь необхідного втручання. Згідно з рекомендаціями лікаря, пацієнт вибирає препарат ботулотоксину (Диспорт, Ксеомін, Ботокс).

Підготовка до процедури. Особа пацієнта очищається від косметики. Олівцем відзначаються зони введення препарату.

Ін’єкції ботокса. У намічені точки тонкою голкою вводиться препарат. Анестезія не потрібна, процедура абсолютно безболісна.

Протипоказання для ботулінотерапії

  • вік до 18 років;
  • вагітність і лактація;
  • Онкологічні захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • системні м’язові захворювання.

Процедура займає близько 15-30 хвилин. Результат стає помітний через 3-4 дні. Повністю зморшки зникають через два тижні. Ефект зберігається 6-8 місяців, після чого уколи ботокса можна повторити. Ботулінотерапія відмінно поєднується з процедурами мезотерапії, біоревіталізації та плазмоліфтінга.

Ботулінотерапія вартість

Вартість процедури ботулінотерапії залежить від кількості препарату, необхідного для корекції в кожній конкретній зоні.

 
beauty-posle beauty-do

Наші переваги

Чому нам довіряють

Професійні лікарі проводять процедури для обличчя і тіла, завдяки яким ваша шкіра стане свіжою, пружною і засяє природною красою здоров'я і молодості.

  • Нове обладнання та стерильність
  • Видимі результати
  • Ціни нижче ринку

Відгуки este-line Beauty

Думка наших клієнтів

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38 (068) 240 4042

+38 (068) 740 4040

м. Дорогожичі, вул. Щусєва 24А

Працюємо для Вас щодня с 9:00 до 20:00

На території клініки є паркінг, що охороняється

Запис онлайн

Ми Вам передзвонимо