Esteline Beauty

Ефективне лікування волосся і шкіри голови в Києві

Гарне волосся і стильна зачіска – предмет бажань всіх жінок і чоловіків. Віддаючи данину красі й моді, ми використовуємо шампуні, гелі та лосьйони для додання блиску і пишності волосся, фарбуємо, робимо хімічну завивку, випрямляє і проводимо інші маніпуляції. І все це прекрасно, якщо обраний нами догляд є правильним.

При цьому важливо пам’ятати, що в першу чергу волосся – це ниткоподібні епітеліальні придатки шкіри, тобто частина нашого організму. Як і наша шкіра, вони є індикаторами здоров’я. Жорсткі дієти, вікові зміни, гормональні збої, стресові фактори, інфекційні та грибкові хвороби негативно відбиваються на стані волосся. 

Тому головним завданням лікаря-трихолога є провести діагностику, лікування волосся і вилікувати шкіру голови.

Трихологія: лікування яких захворювань ми проводимо

У списку поширених захворювань, лікування яких успішно проводиться в домашніх умовах:

  • Алопеція (облисіння). Втрата волосся найчастіше пов’язана з віком. Однак причиною її можуть стати гормональні збої, нестача поживних речовин в організмі, а також цілий ряд захворювань, що провокують випадання волосся. Точність діагностики забезпечують методи трихоскопії (фототрихограма). Лікування алопеції проводиться в залежності від типу випадіння волосся (вогнищева, андрогенна, дифузна алопеція). Ефективними салонними процедурами є плазмоліфтінг PRP (ін’єкції плазми власної крові пацієнта), мезотерапія (ін’єкції коктейлів вітамінів і мінералів).
  • Себорейний дерматит і лупа. Захворювання викликане дією грибка Malassezia, який руйнує діяльність сальних залоз. В результаті на поверхні шкіри голови утворюється надлишок шкірного сала, волосся стає жирним. Або, навпаки, відзначається підвищена сухість і роздратування шкіри. При цьому рогові лусочки шкіри відшаровуються й утворюється лупа. Лікування проводиться за допомогою спеціальних гелів і шампунів, що руйнують грибок і нейтралізують його дію.
  • Ослаблені тьмяне волосся, посічені кінчики волосся. Наш косметологічний кабінет пропонує різні процедури з лікування та відновлення волосся. Серед них мезотерапія, плазмоліфтінг, ультразвукове, інфрачервоне, амінокислотне лікування волосся та ін.

Лікування та оздоровлення волосся в ESTE-line Beauty – це професійний медичний підхід, сучасне діагностичне обладнання та методики, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Вартість лікування волосся і шкіри голови у трихолога в Києві

НайменуванняВартість
Консультація трихолога450 грн
Комплексна консультація трихолога + трихоскопія750 грн
 
beauty-posle-3 beauty-do3

Наші переваги

Чому нам довіряють

Професійні лікарі проводять процедури для обличчя і тіла, завдяки яким ваша шкіра стане свіжою, пружною і засяє природною красою здоров'я і молодості.

  • Нове обладнання та стерильність
  • Видимі результати
  • Ціни нижче ринку

Відгуки este-line Beauty

Думка наших клієнтів

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38 (068) 240 4042

+38 (068) 740 4040

м. Дорогожичі, вул. Щусєва 24А

Працюємо для Вас щодня с 9:00 до 20:00

На території клініки є паркінг, що охороняється

Запис онлайн

Ми Вам передзвонимо