Esteline Beauty

Консультація трихолога в Києві

Якщо вас турбують свербіж шкіри голови, випадання волосся, лупа, волосся швидко стають жирними або тьмяними, ламкими, їх кінчики січуться, або ж Ви спостерігаєте ділянки облисіння на голові, це означає, що прийшов час звернутися до трихолога.

Трихолог-лікар, який займається питаннями лікування волосся і шкіри голови. Його рекомендації засновані на точній діагностиці загального стану здоров’я пацієнта і знанні особливостей кожного типу волосся.

Наприклад, причинами випадіння волосся можуть бути нестача вітамінів і мікроелементів, інфекційні, алергічні, шлунково-кишкові захворювання, а також надмірно часте фарбування, кератинове випрямлення волосся і хімічна завивка і ін.Перед тим, як проводити лікування, лікар-трихолог повинен провести необхідний комплекс досліджень і точно встановити, чим викликана проблема в кожному конкретному випадку.

Які діагностичні обстеження проводить лікар-трихолог?

Збір анамнезу. Пацієнту задають питання що його турбує та про системні захворювання, режим харчування, способ життя, шкідливих звичках та ін.

Мікровідеодіагностика. Комп’ютерний метод візуального огляду волосся з використанням мікроскопа з 150-кратним збільшенням зображення. Метод дозволяє правдиво оцінити стан шкіри та волосся (сухість, жирність, в’ялість шкіри, схильність до себореї, життєздатність волосяних фолікулів).

Цифрова трихоскопія. Метод детального дослідження стану шкіри, волосяних фолікулів і волосся, що дозволяє точно встановити діагноз на основі зроблених розрахунків. Різновидом процедури є фототрихограмма – процедура трихоскопії, яка проводиться з інтервалом в кілька днів. В ході першої процедури виголюється невелику ділянку шкіри голови (в непомітному місці), в ході другої – оцінюється ріст волосся на даній ділянці). Це високоточне дослідження дозволяє оцінити структуру, щільність, Діаметр стрижня волосся і визначити, наскільки воно відповідає нормі.

При необхідності пацієнту дається направлення на аналіз на вміст мікроелементів в складі волоса, що забезпечують нормальний ріст волосся, а також біохімічний аналіз крові, що дозволяє виявити наявність запального процесу в організмі.

Результатом консультації лікаря-дерматолога є виявлення причини захворювання волосся, призначення медикаментозного лікування, салонних процедур по догляду за волоссям, а також рекомендація Догляду коштів з урахуванням типу волосся і індивідуальних фізіологічних особливостей пацієнта.

Консультація трихолога (Київ, м. Дорогожичі, ESTE-line Beauty) – це перший крок до того, щоб ваша зачіска була ідеальною!

 

Вартість консультації трихолога в Києві

НайменуванняВартість
Консультація трихолога450 грн
Комплексна консультація трихолога + трихоскопія 750 грн
beauty-posle-3 beauty-do3

Наші переваги

Чому нам довіряють

Професійні лікарі проводять процедури для обличчя і тіла, завдяки яким ваша шкіра стане свіжою, пружною і засяє природною красою здоров'я і молодості.

  • Нове обладнання та стерильність
  • Видимі результати
  • Ціни нижче ринку

Відгуки este-line Beauty

Думка наших клієнтів

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38 (068) 240 4042

+38 (068) 740 4040

м. Дорогожичі, вул. Щусєва 24А

Працюємо для Вас щодня с 9:00 до 20:00

На території клініки є паркінг, що охороняється

Запис онлайн

Ми Вам передзвонимо