Esteline Beauty

Знайомство з клінікою

Клініка естетичної косметології ESTE-line Beauty-новий напрямок діяльності мережі стоматологічних клінік ESTE-line. Тепер ми дбаємо не тільки про здоров’я ваших зубів і сліпучу посмішку, а й про красу обличчя і струнку фігуру! 

Професійні лікарі ESTE-line Beauty проводять косметологічні процедури для обличчя і тіла, завдяки яким ваша шкіра стане свіжою, пружною і засяє природною красою здоров’я і молодості. 

До послуг наших клієнтів ін’єкційна контурна пластика, ботулінотерапія, пілінги, програми догляду з космецевтичними препаратами світових брендів, апаратні методики краси для шкіри обличчя і корекції фігури.

У ESTE-line Beauty ви можете випробувати на собі найпопулярніший сьогодні серед голлівудських зірок рецепт краси – комплексний догляд із застосуванням апарату Tower HydraFacial. Глибоке очищення, омолодження, живлення, зволоження і захист шкіри – всього за одну процедуру!

Консультації, лікування дерматологічних захворювань і видалення новоутворень шкіри проводять досвідчені лікарі-дерматологи. Також в ESTE-line Beauty можна отримати консультацію трихолога і пройти курс процедур по лікуванню волосся.

Ми завжди раді подбати про вашу красу, здоров’я і прекрасний настрій!

Експерт краси

Косметолог

Чепіль Любов

Чепіль Любов

beauty-posle beauty-do

Наши переваги

Чому нам довіряють

Професійні лікарі проводять процедури для обличчя і тіла, завдяки яким ваша шкіра стане свіжою, пружною і засяє природною красою здоров'я і молодості.

  • Нове обладнання та стерильність
  • Видимі результати
  • Ціни нижче ринку

Відгуки esle-line Beauty

Думка наших клієнтів

Розклад

Графік роботи

Клініка естетичної косметології este-line Beauty приймаємо заявки онлайн цілодобово. Ви можете записуватися в будь-який час, а менеджер зв'яжеться з вами в робочий час, при необхідності.

  • Пн - Пт : 9:00 - 20:00
  • Cб - Вс : 10:00 - 20:00

Запис онлайн

Ми Вам передзвонимо